קטלוג מוצרים

חברתנו אמונה על שיווק והפצת תוצרת חקלאית מגוונת, הכוללת קשת רחבה של פירות, ירקות ועלים ירוקים לפי עונה. אנו גאים באיכות הבלתי מתפשרת של התוצרת, המגיעה אל לקוחות הקצה כשהיא טרייה, טעימה ותורמת לבריאותם.

פירות העונה

מגוון טעמים

חברת “שיווק המאה” משווקת מגוון נרחב של פירות בזנים ובגדלים שונים. כידוע, פירות הם מארבעת קבוצות המזון הבסיסיות ביותר, ולפירות טריים יש ערכים תזונתיים רבים בזכות מינרלים, ויטמינים, סיבים ונוגדי חמצן מקבוצות שונות. כל אלו חיוניים לתהליכי תיקון פגמים ונזקים בתאים, ועקב כך מניעת מחלות והאטת הזדקנות. מעבר לכך, פירות גם מצטיינים בתכולה גבוהה של סיבים תזונתיים מסוגים שונים, התורמים לפעילות העיכול.

לכל פרי יש את ערכי הבריאות המיוחדים לו. לפי ההמלצות הרפואיות, תזונה מאוזנת הכוללת תפריט יומי המכיל גם פירות טריים, תתמוך בבריאות לאורך הזמן.

ירקות

בשלל צבעים

מזה אלפי שנים מהווים ירקות מזון בסיסי וחיוני לבריאות. למעשה, הם מכילים 90% מכלל הוויטמינים והמינרלים הדרושים לגופנו על מנת לתפקד, לאזן את עצמו ולתקן פגמים בתאים. בין קבוצות הירקות ניתן למצוא את ירקות השורש המאופיינים בתנאי גידול מיוחדים בתוך האדמה, ועל כן עשירים במינרלים וויטמינים. ירקות השורש חשובים במיוחד לחיזוק המערכת החיסונית, ולאיזון הסוכר והשומנים בדם. אליהן מצטרפים ירקות בשלל צבעים, מהאדום והכתום ועד לירוק והסגול. לפי המלצות רפואיות, כדאי לשלב בתזונה היומיומית ירקות מחמישה צבעים שונים לפחות.

ירק

הכי בריא שיש

העלים הירוקים נמצאים במקום הראשון בסולם הבריאות, וכדאי להקפיד על שילובם בתזונה היומית. ירקות אלו עשירים בכלורופיל, המחזק מאוד את הדם בגופנו, מעשיר אותו בברזל ומעלה את רמת החמצן, לכן הם חשובים בטיפול בזיהומים ובתיקון פגמים בתאים. בנוסף, היתרונות הבריאותיים של עלים ירוקים כוללים הגברת אנרגיה, טיהור הגוף, מניעת מחלות, הפגת ריחות וכאמור חיזוק כנגד זיהומים.