אודות החברה

חברת “שיווק המאה” עוסקת בשיווק והפצה של תוצרת חקלאית למגוון לקוחותיה, מוסדיים וקמעונאים, בכל רחבי הארץ.

החברה שנוסדה בשנת 1985 וממוקמת במושב בני דרור, חרטה על דגלה להיות מובילה בתחום הפצת התוצרת חקלאית, ובכלל זה מגוון המוצרים שמסופקים ללקוחותיה, באיכות המוצרים וברמה השירות.

החברה המצויה בבעלות פרטית של ניר תוינה והרצל כהן, מפעילה מערך לוגיסטי מתקדם ומערכת הפצה חדשנית, שנועדו לספק ללקוחותיה פתרונות באיכות גבוהה וביעילות מרבית.

חברתנו וכל אחד מעובדיה גאים לספק ללקוחות את התוצרת החקלאית תוך הקפדה על טריות, איכות ושירות ללא דופי.

הערכים שלנו

הייעוד של “שיווק המאה” הוא לא רק להעניק ללקוחותינו את התוצרת החקלאית הטובה ביותר, אלא לספק להם חוויית שירות מקיפה החל משלב הזמנת סל המוצרים ועד לרגע קבלתם.

שירות מקצועי: מתן שירות יעיל תוך תשומת לב, הקשבה ודאגה אמיתית ללקוחותינו, כמו גם לספקים ולעובדי החברה.

אחריות ומסירות: לקיחת אחריות מלאה כלפי לקוחותינו וכלפי המוצרים המשווקים על ידינו. לכל אורך הדרך אנו אחראיים ומסורים לעשייה תוך מגמת שיפור מתמיד.

צוות החברה

הצוות של חברת שיווק המאה מורכב מאנשים המובילים בתחומם בארץ, וזאת על מנת להבטיח שכל המחלקות והאגפים ינוהלו ויבצעו על הצד הטוב ביותר – מערך שירות הלקוחות, סוכני המכירות ומנהל השיווק, מערך הכספים, מערך התפעול, מערך המחסנים והמלאי.

על הצוות שלנו נמנים אנשים מקצועיים, מיומנים ובעלי תודעת שירות גבוהה, העובדים בחברה שנים רבות. כיאה לחברה עסקית מובילה אנו שמים דגש מיוחד על תקשורת בתוך הארגון, בין עובדי החברה בדרגים השונים, תוך דאגה לרווחת העובד והגברת תחושת השייכות אל החברה .אנו מאמינים בשיתוף הצוות בקבלת החלטות, בהאצלת סמכויות על העובדים ובמעורבות מלאה שלהם בתהליכים השונים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מעגל לקוחותינו וליהנות משירות מסור, יעיל ואחראי, מידי חברה הזוכה למוניטין מצוין כבר יותר משלושה עשורים.

צור קשר

טלפון:

אימייל:

כתובת:

מושב משמרת